Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0