Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5