Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0