Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0