Titles you rated
EscapeRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0