Movies
Ratings
255
U-571Rated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Break OutRated ★ 1.0
SnatchRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 1.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 1.0
Any Given SundayRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0