Series
Ratings
16
Tamra IslandRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0