Movies
Ratings
1015
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
Charlie CountrymanRated ★ 4.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 2.0
Due DateRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5