Movies
Ratings
146
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0