Titles you rated
The Divine FuryRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0