Titles you rated
2012Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 1.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5