Series
Ratings
23
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 3.0- HanamonogatariRated ★ 0.5
- 囮物語Rated ★ 0.5
- 恋物語Rated ★ 0.5
- 鬼物語Rated ★ 0.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 0.5- 傾物語Rated ★ 0.5
- 猫物語(白)Rated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 1.5- TsukimonogatariRated ★ 0.5
BakemonogatariRated ★ 0.5
NisemonogatariRated ★ 0.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 4.0