Movies
Ratings
30
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0