Titles you rated
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 4.0
MouseRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Forever LoveRated ★ 3.0
Prison Life of FoolsRated ★ 3.0- ShortpaperRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.0
Meeting YouRated ★ 4.0
Professional SingleRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.5