Titles you rated
Mission: CrossRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
LiftRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
High & Low The Worst XRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
CarterRated ★ 2.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0- Next DoorRated ★ 2.0