Movies
Ratings
366
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0