Movies
Ratings
81
The Chinese FeastRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 1.0
CureRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
You're NextRated ★ 1.5
Funny GamesRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
RinguRated ★ 3.0
Gosford ParkRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 5.0