Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
PornographerRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
ClariceRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5