Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 2.0
- Steel Troops WRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0