Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5