Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5