Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0