Titles you rated
SupersonicRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
TedRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 0.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 3.0