Movies
Ratings
227
Lady BirdRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
The Big SleepRated ★ 3.0