Series
Ratings
348
Laid-Back CampRated ★ 4.0
Tying the Knot with an Amagami SisterRated ★ 3.5
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included.Rated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
ZENSHURated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
The Shiunji Family ChildrenRated ★ 3.5
A Couple of CuckoosRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Food for the SoulRated ★ 4.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.5