Titles you rated
Zero DayRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 5.0
Korean Food War 1Rated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 5.0