Movies
Ratings
76
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0