Titles you rated
DisturbiaRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0