Titles you rated
Man of SteelRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5