Movies
Ratings
176
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5- Musical RedbookRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0