Titles you rated
The CourierRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0