Movies
Ratings
731
Ant-ManRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Red PlanetRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0