Titles you rated
Green LanternRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0