Titles you rated
WonderRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0- Hide N SeekRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 0.5
K-On! The MovieRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5