Series
Ratings
66
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 0.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 0.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.5