Movies
Ratings
346
SWITCHRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5