Titles you rated
LoveRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0