Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
PawnRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 0.5