Movies
Ratings
101
It ComesRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Trick: The MovieRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0