Titles you rated
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
86Rated ★ 3.0
Signal SecialRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
IgniteRated ★ 1.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 2.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.0