Titles you rated
The OthersRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.0
South BoundRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The BeachRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 2.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0
MudRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 5.0