Movies
Ratings
20
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0