Titles you rated
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
Nora NohRated ★ 1.0
ZatoichiRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
DittoRated ★ 1.0