Movies
Ratings
32
Past LivesRated ★ 4.0
Sylvanian Families the Movie: A Gift From FreyaRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0