Titles you rated
Living in OblivionRated ★ 4.0
Natural Born KillersRated ★ 4.0
Unknown PleasuresRated ★ 3.5
CarneRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0- Room LaunderingRated ★ 2.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
The TerrorizerRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.0
Suzhou RiverRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5