Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0