Movies
Ratings
407
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5