Movies
Ratings
230
MasterRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0