Series
Ratings
499
Dear XRated ★ 3.5
Joy of LifeRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0