Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Dior and IRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0